Projekt #WiemCoJem – dwie strony zdrowego żywienia

Dlaczego powstał Cateromarket

Wyszukiwarka Cateromarket powstała z myślą o tym, aby ułatwić znalezienie właściwego cateringu dietetycznego w Twojej miejscowości. Na co dzień porównujemy ponad 300 firm dla osób aktywnie poszukujących diety pudełkowej i jest to niezmiennie nasze główne zajęcie.

Mity o cateringu dietetycznym

Niemniej jednak postanowiliśmy zrobić kolejny krok ku promocji zdrowego odżywiania. Dostrzegając szereg korzyści jakie niesie za sobą catering dietetyczny, chcemy przekonać do cateringu niezdecydowanych i pokazać co tak naprawdę znaczy bycie „na pudełkach”. Wydawałoby się, że o diecie pudełkowe zostało już powiedziane i napisane niemal wszystko. A jednak anonimowe badanie przeprowadzone na zlecenie Cateromarket na grupie kilkuset pracowników warszawskich korporacji boleśnie pokazało jak wiele mitów narosło wokół cateringu dietetycznego, jak mylnie ta usługa jest postrzegana i jak porażająco niska jest świadomość żywieniowa wśród tzw. „white collars”.

Projekt #WiemCoJem

Ponieważ catering dietetyczny to dla nas nie tylko jedzenie, ale także pasja i styl życia, zdecydowaliśmy się wyjaśnić wszystkie znaki zapytania i obiektywnie pokazać w czym catering dietetyczny jest lepszy, a w czym gorszy od standardowego żywienia w naszych domach. W tym celu zdecydowaliśmy się przeprowadzić cykl eksperymentów mających za zadanie pokazać od kuchni jak wygląda życie na pudełkach. Do pierwszego eksperymentu zaprosiliśmy Roksanę – studentkę dietetyki z Krakowa oraz Panią dr Krystynę Pogoń, jednego z najbardziej renomowanych dietetyków w Krakowie, właścicielkę firmy Dietific.

Przez 2 miesiące będziemy towarzyszyć Roksanie w jej życiu codziennym. Zobaczymy jak samodzielnie przygotowuje posiłki, jak wygląda jej rozkład dnia, co robi w czasie wolnym. Następnie sprawdzimy czy jej życie zmieni się po przejściu na catering dietetyczny.

Jeśli jesteście ciekawi losów Roksany, zapraszamy do śledzenia relacji z naszego eksperymentu tutaj.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s